Železářství Brno EIKA – záruka spokojeného nákupu

Železářství Brno EIKA – záruka spokojeného nákupu

Ať už sháníte hutní materiál, potřeby pro nejrůznější druhy strojírenských provozů, dílny, ale třeba i domácnosti a jste z Brna, máme pro vás jeden zajímavý tip! Tímto tipem je železářství Brno, které si vybavíte zejména pod jeho obchodním jménem EIKA. Co všechno zde pořídíte a proč budete odcházet spokojení? To vám prozradíme na následujících řádcích!

Tradice již od roku 1991

Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. spatřila světlo světa již v roce 1991. Za dobu více než 25 let tak načerpala řadu zkušeností, které se vám – svým zákazníkům rozhodla předat. Bohatý sortiment čítající 12 tisíc položek nejrůznějšího železářského zboží s přesahem do hutnictví a vinohradnictví pro vás společnost drží v drtivé většině skladem. Pokud si tedy objednáte konkrétní výrobek či položku z nabídky, společnost ji okamžitě odesílá na vaši adresu. Nemusíte tak dlouze čekat a strachovat se, zda konkrétní komponent dorazí ve chvíli, kdy jej budete nejvíce potřebovat.

Zajímavý článek:  Nerezová ocel má široké využití

Profesionální poradenství i kamenné prodejny

Železářství má hned tři kamenné prodejny, které naleznete ve Znojmě a Brně. Pokud nenajdete konkrétní položku v e-shopu, pak není problém ověřit její naskladnění případně dostupnost prostřednictvím kontaktů uvedených na oficiálních webových stránkách společnosti. V případě, že budete potřebovat poradit s výběrem nebo konkrétním řešením, jsou pro vás připraveni vyškolení pracovníci, kteří vám rádi poradí a doporučí nejvhodnější řešení ušité na míru vašim potřebám a požadavkům.

Bohatý sortiment i vlastní čerpací stanice

Společnost zajišťuje prodej hutního materiálu, prodává ale také osobní ochranné pomůcky či potřeby pro vinohradnictví.  Má dokonce vlastní čerpací stanice LPG a CNG s kvalitními palivy! Potřebujete snad další důvody, proč dát společnosti EIKA ZNOJMO, a.s. šanci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *