Vybíráme úklidovou službu krok za krokem

Vybíráte úklidovou firmu? Zajímáte se o úklidové služby Praha? Víme, podle jakých kritérií se řídit, abyste nešlápli vedle! Řada klientů slyší v první řadě na cenu úklidových služeb, která ovšem nemusí být směrodatným měřítkem kvality. Cena je tudíž jedním nikoli jediným parametrem, na základě kterého byste se měli rozhodovat. Máme pro vás několik tipů, jak vybrat spolehlivou úklidovou firmu.

Reference jsou základ

Ideální je pokud máte ve svém okolí někoho, kdo již s nějakou úklidovou firmou spolupracuje a může vám poskytnout zodpovědné reference. Reference jsou také k dohledání na webových stránkách úklidových firem. Na kolik jsou ovšem tyto reference reálné je potřeba individuálně ověřit.

Individuální přístup a organizační schopnosti

Prozkoumejte nabídku na našem trhu a s vybranými zástupci úklidových společností se domluvte na osobní schůzce. Vyslechněte si příběh firmy, její filosofii a nechte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Také si ověřte, zda má úklidová firma nějaké interní předpisy a kodexy, který mi se řídí.

Zajímavý článek:  Sanace zdiva s důrazem na chemickou injektáž

Přístup personálu a jeho kvalifikace

Ať už jste se zaměřili na úklid domácností Praha nebo sháníte úklidovou firmu pro svou firmu, vždy si vyžádejte informace o pracovnících, kteří úklid fyzicky vykonávají. Jakou mají praxi a kvalifikaci? Co majitel či manažer pobočky může říci o jejich spolehlivosti? Pokud firma vlastní nějaké ISO certifikáty, je to jen dobře!

Jaké technologie a prostředky firma používá?

Neméně důležité jsou také čisticí prostředky a moderní technologie, kterými společnost úklid zajištuje. Pokud tedy firma používá šetrné a ekologické čisticí prostředky, je vidět, že svou práci bere opravdu velmi vážně a myslí také na přírodu kolem sebe.

Náš tip závěrem

Sháníte spolehlivou úklidovou firmu pro úklid domácností Praha nebo uklízení firemních prostor? Máme pro vás tip na společnost, jejíž služby naleznete na oficiálních webových stránkách www.perfektuklid.cz. Firma zajišťuje úklid rodinných domů a bytů, úklid činžovních a bytových domů, ale také profesionální úklid kancelářských, firemních a administrativních prostor.

  1 Komentář

  1. Štěpán de Wolf   •  

    Dobrý den. Sice máte pravdu, ale zapomněli jste na jednu zásadní věc, kterou je ATP testování čistoty. To v České republice používá jen minimum úklidovek. Pro zdravotnická a potravinářská odvětví, kde je vyžadována nejvyšší míra čistoty a hygieny, je ATP velmi užitečné a v mnoha případech i nezbytné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *