Jak na pronájem kanceláří v Praze? Chytře a jednoduše!

Jak na pronájem kanceláří v Praze? Chytře a jednoduše!

Witizia / Pixabay

Praha – hlavní město, okouzlující metropole, ale zároveň také centrum všeho dění. Jedno místo, mnoho tváří a podob. Nepřeberné množství možností a značný potenciál. Ne nadarmo se zde stěhují velké nadnárodní firmy, úspěšní podnikatelé, ale i drobní živnostníci, kteří sní svůj velký sen. Řídit obchody z hlavního města má několik atraktivních výhod. Nejen, že v očích klientů a budoucích obchodních partnerů výrazně stoupnou ti, kteří zde vlastní reprezentativní kancelářské prostory, ale také stále více subjektů využívá možnosti efektivnější a rychlejší expanze na nové trhy, které s sebou srdce republiky neoddiskutovatelně přináší.

Místo pro vaše kanceláře? Praha je ideální lokalitou!

Jak již bylo výše zmíněno, pozvete-li obchodního partnera na schůzku nebo jednání do kanceláře, která sídlí v našem hlavním městě, lépe ještě na nějaké prestižní adrese, pak určitě nešlápnete vedle. Vlastnit kancelář v Praze totiž znamená nemalý úspěch a toho jsou si moderní podnikatelé vědomi. Na druhou stranu je však nutno zmínit, že právě prestiž, se kterou je kancelář v Praze neodmyslitelně spojená, může právě finanční zátěž, nutná k jejímu pořízení. A to je důvod, proč si koupi nebo pronájem kanceláře Praha nemůže dovolit jen tak někdo. Nebo je tomu naopak?

Není kancelář, jako kancelář

Pokud i vy pokukujete po nějakých kancelářských prostorách v našem hlavním městě, pak nám jistě dáte za pravdu, že takové prostory nepatří zrovna k nejlevnějším investicím. Nutno podotknout, že výsledná cena kanceláře k pronájmu vždy záleží na několika specifických faktorech, které se mohou vzájemně ovlivňovat. Jedním z nich jsou nepochybně rozměry a dispozice kanceláře. Cenu však také ovlivňuje její vybavení a zejména pak lokalita. Pronájem kanceláří situovaných na Václavském náměstí nebo Vinohradech bude někde úplně jinde, než částka za pronájem kanceláře, která se nachází v Holešovicích nebo na pražském Žižkově.

Zajímavý článek:  Kancelářský nábytek dneska již pořídíte i na internetu

Vyměňte nákup za pronájem

Odkupovat kancelářské prostory patří mezi finančně nákladné a nepříliš efektivní varianty. Pokud tedy nechcete finanční aktiva uložit do dlouhodobého majetku, pak vsaďte raději na pronájem. Takový pronájem kanceláře je totiž značně dostupnější variantou pro zkušené podnikatelské matadory, ale i podnikatele-začátečníky, kteří kalkulují s každou korunou. Ovšem ani v tomto případě se nemusí pronájem vždy vyplatit. Existuje totiž řada společností, které sice kancelářské prostory k pronájmu nabízejí, nicméně za zprostředkování této služby si účtují nemalé částky, které ve výsledku samotný pronájem značně prodraží.

Prozradíme vám, jak získat kancelář v Praze opravdu výhodně

Na žádnou provizi z prodeje nebo a zprostředkování pronájmu nenarazíte u Pražské správy nemovitostí, která na svých stránkách uveřejňuje obsáhlou a denně aktualizovanou nabídku kanceláří k pronájmu, které se nacházejí na atraktivních pražských adresách. Ať již hledáte kanceláře k pronájmu Praha, které vás měsíčně vyjdou na několik tisícovek nebo luxusní kancelářské prostory, za které by se nemuseli stydět ani majitelé nadnárodních korporací, nabídka Pražské správy nemovitostí vás zaručeně velmi příjemně překvapí. Některé kancelářské prostory navíc můžete pořídit již od 3 Eur za metr čtverečný! A to je zajisté nabídka, kterou by bylo škoda odmítnout.

Hledejte kanceláře k pronájmu efektivně

U každé nabídky naleznete mnoho informací, stejně jako množství autentických fotografií. Pokud máte o danou kancelář zájem, pak se můžete domluvit na osobní schůzce s realitním makléřem nebo zadat konkrétní dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře. Věříme, že i vás pestrá nabídka Pražské správy nemovitostí mile překvapí a zaujme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *