Kompletní záběr nejen ze světa ocele, to je doménou známého ostravského giganta

Kompletní záběr nejen ze světa ocele, to je doménou známého ostravského giganta

Již více než 10 let je tomu, co se v Ostravě zrodil gigant na poli ocelových konstrukcí. Jeho jméno je METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. a založen byl za účelem poskytování služeb v oblasti údržby stávajícího technologického zařízení, ale i při instalaci nového technologického zařízení v rozmanitých oborech. Do nich spadá zejména zámečnictví, výroba a montáž ocelových konstrukcí nebo opláštění budov. Společnost však nabízí také profesionální a bezpečné stěhování strojů z jednoho místa na druhé. To je však pouze výčet několika oborů, v nichž firma působí. Její záběr je mnohem obsáhlejší a komplexnější. Pojďme se na něj proto podívat blíže.

Precizní výroba ocelových konstrukcí

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky ocelových konstrukcí. Firma vám může nabídnout své služby v oblasti samotné výroby, až po doručení a následnou montáž. Objednat si u ní můžete ocelové konstrukce pro nejrůznější typy hal, hangárů, ale i přístaveb. Výroba ocelových konstrukcí je zajištěná prostřednictvím nejmodernějších technologií, které má tento ostravský gigant k dispozici.

Montáž a dodávka potrubních rozvodů

Do portfolia poskytovaných služeb METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. spadá také montáž a dodávka průmyslových potrubních rozvodů a zařízení. Firma zajistí potrubní rozvody pro vodu, vzduch, páru, plyn, kondenzát, technické plyny i oleje. Vždy záleží na přání a potřebách zákazníka, kterému vychází pracovníci společnosti maximálně vstříc. Kromě výroby a montáže těchto zařízení, zajišťuje firma i následnou údržbu.

Zajímavý článek:  Planetu si odpadky zamořit nenecháme!

Bezpečné stěhování strojů

Potřebujete přestěhovat zemědělskou techniku, nejrůznější druhy strojů a zařízení? Pak víte, na koho se obrátit! Své služby vám i v této oblasti nabídne společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., která nabízí stěhování strojů až do hmotnosti 50 000 kilogramů! A to už je pořádná váha.

Kompletní návrh a realizace jeřábových drah

Ale stěhováním strojů v rámci výčtu služeb rozhodně nekončíme. Firma zajišťuje také profesionální montáž a rektifikaci jeřábových drah. Ať už potřebujete umístit jeřábové dráhy na standardní či špatně dostupné místo, neváhejte požádat zástupce firmy o pomoc. Prvním krokem je vypracování návrhu, v rámci kterého společně zvolíte vhodnou kolejnici, včetně připojovacích prvků, nárazníků nebo ložisek. To proto, aby byla umožněna rektifikace ve všech směrech. Dalším krokem je výběr sloupů či brzdného ztužení, jež má zajistit maximální bezpečnost mostových jeřábů. Samotný návrh včetně následné montáže a realizace je individuálně konzultován s investorem. Máte-li jakékoli zvláštní požadavky či specifická přání, neváhejte společnost kontaktovat s poptávkou.

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky společnosti www.masservice.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *