Oprava střechy musí být rychlá, ale kvalitní

Vlastníte starší nemovitost, případně jste si koupili takovou, v níž dlouhá léta nikdo nebydlel? Pak si můžete být jistí, že oprava střechy bude ve vašem případě nezbytnou nutností. Nezáleží na tom, jak rozsáhlý tento zásah bude.

Skutečně kvalitní opravy střech by měly garantovat, že svěřený materiál zůstane po celou dobu v suchu. A už předem je dobré připravit se rovněž na to, že se neobejdete bez kompletní nebo alespoň částečné výměny střešní krytiny.

Plánujte s dostatečným předstihem

Zajímat by vás mělo vše – od nabízených typů a tvarů střešní krytiny až po ceník klempířských prací. Všechno je potřeba pečlivě naplánovat a poohlédnout se po firmě s dostatečnými referencemi. Třeba takovými, jaké mají na svých stránkách i www.strechysegment.cz.

Jejich odborníci se zabývají stavbami a opravami střech, pokládkou, tesařstvím i flexibilní  klempířskou výrobou. Nabídnout vám v tomto směru mohou například:

  • falcované krytiny,
  • oplechování,
  • montáž okapových žlabů, háků a svodů,
  • výrobu klempířských prvků na míru.

Na našem trhu působí už od roku roku 1994 a primárně působí v Ústeckém a Karlovarském kraji a na Kladensku a Berounsku.

Oprava střechy musí být rychlá, ale kvalitní

Oprava střechy musí být rychlá, ale kvalitní

Co si ještě pohlídat

Ovšem ještě než se první kladívko vaší střechy vůbec dotkne, sepište s protistranou co nejpodrobnější smlouvu. Dbejte, aby zde byl zaznamenán všechen použitý materiál, pevně daná cena a samozřejmě také sankce za nedodržení termínu – pro všechny případy.

Náš tip: řekněte si také o vyhotovení kvalitního projektu nebo technického návrhu. U klempířských prací pak dbejte na to, aby vždy zahrnovaly nejenom samotnou montáž, ale také výrobu a zaměření.

Osobní kontakt nade vše

I když lze v dnešní době většinu potřebných formalit vyřídit on-line, nikdy nepodepisujte žádné dokumenty ještě před návštěvou pověřeného technika u vás doma. Osobní kontakt odhalí mnoho detailů, na které prostý popis nebo fotografie nestačí a pomůže vám udělat si reálnou představu o tom, co je skutečně potřeba.

Firmy jako Techbuild company s.r.o. vám veškeré potřebné dokumenty (od odhadu délky rekonstrukce až třeba po klempířské prvky ceník) sice rády pošlou po e-mailu, ale pro jistotu za vámi nakonec stejně přijedou. Naopak na výhradně internetovou komunikaci se vás snaží nalákat spíše podvodníci a nespolehlivé firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *