Planetu si odpadky zamořit nenecháme!

Každý Čech ročně vyprodukuje zhruba 300 kilogramů odpadu! To včetně kojenců nebo dítek předškolního věku. Toto číslo je vskutku alarmující a rok co rok bohužel stoupá. K dobru nám budiž skutečnost, že se snažíme odpady ve stále větší míře třídit. Na druhou stranu mnohdy nevíme, jak vytříděné odpady skončí a jak je s nimi ve finále naloženo. Opravdu není naše snaha marná? A kam s odpady, které do klasických kontejnerů nepatří? Odpovědi na všechny tyto a spoustu dalších otázek přináší firma Autodoprava Vejšický, specializující se na profesionální odvoz odpadu.

Pár slov úvodem

Autodoprava Vejšický zahájila činnost a úspěšně na našem trhu působí již od roku 1992. Její hlavní náplní je pochopitelně odvoz odpadu nejrůznějšího původu. Firma se ale specializuje také na odvoz suti a pravidelně přistavuje objednavatelům vlastní kontejnery na odpad. V portfoliu společnosti se nachází také dovoz písku, štěrku a betonu nebo zemní práce.

Zajímavý článek:  Žižkov je místem, kde se potkává tradice s moderním světem

Jistota, že bude o odpad náležitě postaráno

Základním pilířem firmy je seriózní přístup a zodpovědnost vůči životnímu prostředí. Společnost Milan Vejšický Autodoprava vlastní veškerá povolení k nakládání s odpady, vede evidenci odpadu a po skončení akce a zaplacení, vydává zákazníkovi také potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění. Toto potvrzení je obvykle nezbytnou součástí pro vydání kolaudačního rozhodnutí.

Služby pro firmy i jednotlivce

Milan Vejšický Autodoprava nabízí své prvotřídní služby nejen firmám, ale také jednotlivcům. Veškeré služby jsou poskytovány a realizovány zejména na území hlavního města Praha a to prostřednictvím kontejnerových vozidel. Vozový park společnosti zahrnuje nákladní vozidlo AVIA a kontejner AVIA, dále pak nákladní vozidlo TATRA a kontejner stejné značky. Zajímavým bonusem jsou slevy pro objednatele z Prahy 5 i prodloužená pracovní doba od pondělí do soboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *