Vybavujeme půdu krok po kroku u ryze české společnosti

Vybavujeme půdu krok po kroku u ryze české společnosti

Patříte mezi majitele rodinného domku? Pak k němu pravděpodobně náleží také půda. Taková půda – to je vůbec věc! V řadě případů bohužel ztrácí svůj smysl, protože je plná harampádí a věcí, které se v domě jinam nevešly. Taková půda ale může být nejen skvělou sušárnou, přestavit ji můžete také na malý podkrovní byt nebo dětský pokojík, který bude pravým a nefalšovaným rájem pro vaše ratolesti. Jak na to? Tipy naleznete na následujících řádcích.

Pusťte se do rekonstrukce!

Jako první je nezbytně nutné půdu izolovat. Poté se dostává ke slovu samotná úprava půdních prostor. Velmi oblíbený je v současné době sádrokarton, který vyniká cenovou dostupností i snadnou manipulací. Do sádrokartonu je možno vykružovací pilkou snadno vyvrtat otvory, do nichž zapustíme halogenové osvětlení, nebo nad ním skrýt rozvody elektroinstalace či vzduchotechniky. Fantazii se v tomto případě meze nekladou a je jen na vás, zda dáte přednost klasice nebo se vrhnete do neotřelých experimentů.

Zajímavý článek:  Poznejte i vy výhody zateplování oken

Důležitost střešních oken nepodceňujete

Černá obloha posetá třpytivými hvězdami – znáte snad krásnější pohled? Díky půdním prostorám můžete s tímto obrazem před očima usínat každý večer. Stačí jen zvolit správné střešní okno. Velké oblibě se v současné době těší střešní okna Velux nebo značková střešní okna Fakro. Pořídit je můžete v rozmanitých tvarech i barevných kombinacích za velmi přijatelné ceny.

Jak na výběr půdních schodů?

Abyste se na půdu dostali, je potřeba ji vybavit schody. Při výběru je proto nutné zaměřit se hned na několik parametrů. Nejprve je nutné znát rozměr, který můžete pro schody vyčlenit, poté se zaměřte na sílu stropu a výšku místnosti. Důležité je také zvolit správný typ schodů a kvalitního výrobce. Zde můžeme opět doporučit půdní schody Fakro jako záruku kvality a dlouhé životnosti.

Nezbytnosti (nejen) na půdu naleznete v e-shopu Milpe.cz

Ať už sháníte střešní okna, půdní schody nebo další nezbytnosti pro dům či byt, naleznete je v e-shopu www.milpe.cz. Společnost MILPE TRADE s.r.o. patří mezi ryze české prodejce s vlastními skladovými prostory, které se rozprostírají na neuvěřitelných 1000 m2. Veškeré zboží, které společnost inzeruje, proto drží skladem a po objednání je ihned zasíláno objednateli. Firma nabízí bohatý sortiment i profesionální a vysoce odborné poradenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *