Vybíráme bezpečnostní agenturu ve 3 jednoduchých krocích

Už nějakou dobu si vážně pohráváte s myšlenkou na oslovení bezpečnostní agentury, která by strážila váš podnik či jiný komerční objekt. Zatím jste si pouze zběžně prohlídli nabídku agentur, které na našem trhu operují a stále nevíte, na základě jakého vodítka se rozhodnout pro konkrétní nabídku. V takovém případě vám přijde vhod náš dnešní článek, ve kterém společně vybereme bezpečnostní agenturu ve třech jednoduchých krocích.

Krok č. 1: Reference, zkušenosti a doporučení

Reference jsou tím nejcennějším vodítkem, na základě kterého byste se měli rozhodovat. Zeptejte se vašich známých nebo přátel, prostudujte internetové diskuze a fóra nebo si pročtěte reference, které jednotlivé bezpečnostní agentury zveřejňují na svých oficiálních webových stránkách. Ideální situace je tehdy, kdy oslovíte společnost, s níž byl spokojen váš známý nebo přítel a tu potom doporučíte dál.

Krok č. 2: Výše pojistného plnění – znáte ji?

Každá agentura, pro kterou je ostraha objektů primární náplní, by měla být důkladně pojištěna u některé z tuzemských pojišťoven. Při výběru se proto informujte o výši pojistného plnění, které vám může v případě zaviněné škody nabídnout. Některé společnosti jsou pojištěné na 10 i 20 milionů. Jiné dokonce i na milionů padesát!

Zajímavý článek:  Zabouchli jste se? Se srdeční záležitostí vám nepomůžeme, s klíčem ano!

Jaké doprovodné služby vám může společnost nabídnout?

Tak jak hledáte společnost, která zajišťuje ostrahu objektů, tak budete pravděpodobně hledat i firmu specializující se na úklidové práce. Pokud vybraná společnost nabízí nejen bezpečnost pro vaši firmu, ale také dokáže zajistit nezbytné úklidové služby, pak máte vyhráno! Firmu budete dobře znát, budete vědět, jací zaměstnanci u ní pracují, jakou práci odvádějí a tak se nebudete bát svěřit jí i další činnosti.

Agentura, která se specializuje nejen na ostrahu objektů, ale i na úklidové služby nese název HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.a její stránky můžete navštívit na adrese www.hgs.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *