Zabouchli jste se? Se srdeční záležitostí vám nepomůžeme, s klíčem ano!

Zabouchli jste se? Se srdeční záležitostí vám nepomůžeme, s klíčem ano!

Za život se do podobné situace dostal s největší pravděpodobností již každý z nás. Byli jsme roztržití, mysleli na několik věcí naráz a z bytu, provozovny, firmy či domu jsme odešli bez klíčů, které skončily v zámku. Bohužel šlo ale o zámek z vnitřní nikoli vnější strany. Co teď? Optimální řešení přináší zámečníci ze Záchranné technické služby, které můžete v případě poruchy kontaktovat v kteroukoli denní či noční hodinu.

Klíče v zámku lze operativně vyřešit

Díky odborným zámečníkům, kteří v Záchranné technické službě pracují, se nemusíte obávat toho, že byste dlouhé hodiny stepovali nervózně na chodbě a čekali, kdo vás z této prekérní situace dostane. Pokud jste z Prahy či Středních Čech, v případě nehody obratem volejte na číslo 800 290 291, kde jsou pro vás 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu připraveni operátoři, jež obratem vysílají zámečníky a skláře k místu nehody.

S čím vám může Záchranná technická služba pomoci?

Takový zámečník ze Záchranné technické služby dokáže otevřít nejen byt, ale také provozovnu, firmu, rodinný domek – zkrátka jakékoli dveře, do nichž se nemůžete sami dostat. Pomoc můžete žádat i v případě klíčů zabouchnutých v automobilu, což také není nic zrovna dvakrát příjemného. Společnost dále provádí opravy po vloupání, nouzové či finální zabezpečení objektu, osazení, opravy a výrobu mříží nebo montáže klasických či bezpečnostních pancéřových dveří.

Zajímavý článek:  Garážová vrata a brány od předního českého výrobce

Sklenář i zámečník na jednom místě

Záchranná technická služba zahrnuje nejen zámečnické, ale také sklenářské práce. Zámečník dokáže otevřít zabouchnuté dveře, sklenář potom dodá novou výplň. Ať už se dostanete do jakkoli nepříjemné situace, věřte, že vždy existuje řešení. V případě havárií tedy neváhejte volat číslo 800 290 291, kde jsou vždy připraveni pomoci vám v nejkratší možné době.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *