Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

KERBSTONE / Pixabay

Raději vyhořet, nežli se stěhovat – to je staré známé moudro, jemuž dal za pravdu každý, kdo již někdy domácnost stěhoval. Přesto, že se to na první pohled nezdá, za dlouhá léta dokážeme nashromáždit neuvěřitelné množství drobností, dekorací, ale i dalších zbytečností, kterých je nám líto vzdát se. Proto si je s sebou stěhujeme také do nového domu či bytu, kde povětšinou končí v zapadlých koutech nebo nevybalených krabicích. Jestliže jste z Prahy a i vás stěhování v dohledné době čeká, chcete ušetřit čas a především nervy, co takhle nechat celý proces na odbornících? Stěhování v Praze má v malíčku známá firma Stěhování Hora, jež se stěhováním zabývá mnoho dlouhých let. Jaké služby vám může nabídnout?

Lidové ceny, profesionální služby

Firma Stěhování Hora – Praha se zabývá stěhováním klasických domácností, ale i kanceláří. V sortimentu služeb naleznete také vyklízecí a likvidační práce, a pokud potřebujete přestěhovat staré piano, trezor nebo další objemný či těžký předmět, ani to není pro firmu problém. Zabývá se totiž také stěhováním těžkých břemen, které bývá pro jednotlivce opravdu velmi náročné. To vše ovšem za dostupné ceny, které se v Praze jen tak nevidí!

Zajímavý článek:  4 rady a tipy, jak vybrat paletový vozík

Non-stop objednání služeb

Ať už máte stěhování dlouhodobě promyšleno nebo se jedná o náhlé rozhodnutí, zákaznickou linku v rámci stěhování Praha můžete vytáčet v kteroukoli denní či noční hodinu. Před každým stěhováním s vámi zástupci společnosti dohodnou nejvhodnější postup a doporučí také nejlepší možnost pro ochranu převážených předmětů i ideální posloupnost jednotlivých prací. Protože je váš majetek během procesu stěhování důkladně pojištěn, nemusíte o něj mít sebemenší obavy. Ceny stěhovacích prací začínají již na 290 korunách za hodinu. Firma si navíc neúčtuje ujeté kilometry (v rámci hlavního města Prahy) ani přistavení stěhovacího vozu. Potřebujete další důvody, proč vsadit na firmu Stěhování Hora?

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *