Zavírací a zvedací technika Brano – ideální společník (nejen) do domácnosti

Zavírací a zvedací technika Brano – ideální společník (nejen) do domácnosti

Zavírací a zvedací technika Brano – ideální společník (nejen) do domácnosti

cremedelacher / Pixabay

Ačkoli nás tento doplněk dveří provází prakticky každý den, řada z nás mu nevěnuje sebemenší pozornost. Otevírání a zavírání dveří bez zbytečné námahy, ale i nepříjemného hluku, považuje řada z nás za každodenní samozřejmost. Problém ovšem nastává, když zavírač dveří přestane plnit funkci, pro kterou byl vyroben. Najednou zpozorníme a zjistíme, že bezchybné zavírání dveří není samozřejmostí nýbrž výsadou, kterou nám již dlouhá léta poskytují zavírače dveří Brano.

Jak vybrat vhodný zavírač?

Pokud nemáte s výběrem zavírače doposud žádné zkušenosti, je potřeba dostatečně nastudovat postup výběru. To proto, abyste neinvestovali do výrobku, který by vám byl ve finále prakticky k ničemu. Jako první je důležité zjistit, zda zavíračem dveří potřebujete osadit levé či pravé dveře. Pokud jsou vidět panty (dveřní závěsy) vlevo, jde o levé dveře. V opačném případě půjde o dveře pravé. Následuje výběr správného typu zavírače, který určíme podle vzhledu samotného zavírače, vzhledu dveří, barvy dveří, ale i možnosti uchycení. Posledním krokem je potom výběr správné velikosti zavírače. Velikost vybereme podle váhy dveří a speciální tabulky, kterou naleznete na stránkách oficiálního prodejce zavírací a zvedací techniky Brano.

Zajímavý článek:  Aby vás už stěhování nestrašilo ze snu, obraťte se na opravdové kádry

Zavírače a další nezbytné doplňky vybírejte u známého prodejce

Ať už sháníte zavírače dveří Brano, lanové zvedáky a navijáky nebo třeba kladkostroj, vždy konkrétní produkty vybírejte výlučně u známých a ověřených prodejců. V opačném případě byste mohli narazit na zboží nechvalné kvality, jež by představovalo pouze zbytečný výdaj. Ověřený prodejce produktů značky BRANO, STIHL, VIKING, PEWAG, PAFFONI, SENZOR, FRANKE či SILFRA nese název MERKURIA ARTES a na našem trhu působí již od roku 1991. Sázka na jistotu a kvalitní produkty se v tomto případě mnohonásobně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *